| Sorina_Stefania_1999 a întrebat:

Ce v-ati dori voi tineri in orasul vostru? Ca de ex- mai multe cluburi, locuri de distractie, evelimente.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu as vrea mai multe concertehappy

| Rakanishuu a răspuns:

Avand in vedere ca locuiesc intr-un oras destul de mic, simt lipsa unor parcuri mai retrase si mai mari. Pe langa asta, nu ar strica un club mai decent decat cel prezent. Ah! Si blocuri cu acoperis pe care sa te poti urca. laughing Iubesc sa vad "lumea" de sus.

| chilledzebra a răspuns:

Hey,hey! Parerea mea? Mai multe spectacole in aer liber, de pictura, dans si muzica. Ador sa ma plimb prin parcuri de recreere si sa vad studenti care canta la chitara sau care picteaza de zor. happy