| PumpkinDoll a întrebat:

Ce va displace cel mai mult la un baiat, din punct de vedere al fizicului?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa fie mai scund, sa fie gras, freza/barba care nu i se potrivesc, sa fie neepilat in zonele de bun simt.

| AdelinaC a răspuns:

Sa fie proaspat barbierit, sa se epileze, sa se tatueze, sa se penseze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie scund))

| Victoria18 a răspuns:

Scund, nas lung, freza oribila, cocalara sau cum o mai fi ea, sa fie supraponderal.
Etc etc etc
Consider ca nici eu nu sunt muma padurii dimpotriva chiar arat bine si ok ar fi si m-am simti si eu bine sa am un baiat la fel. Sper sa nu par ipocrita. Parerea mea e ca fizicul chiar conteaza.

| devilshelp a răspuns:

Personal, nu as fi cu un baiat mai scund decat mine. Cel mult sa avem aceeasi inaltime, altfel nu. Sa nu fie foarte gras, dar nici mai slab ca mine. Sa aiba o freza care i se potriveste si sa miroase frumos, daca pute nu se uita nimeni la el