| Yulii a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| eDDy a răspuns:

Salut,

pai nu stiu cred cand cineva ma loveste sau ma jigneste. sau sunt multe lucruri care iti dai seama pe moment cand se ia cineva de prietena ta doar nu o sa iti placastraight face depinde de la persoana la persoana.

Bafta!

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna cel mai tare ma enerveaza nesimtenia care este tot mai intalnita din pacate.

| BiaSiAtat a răspuns:

Atunci cand un om dupa ce ii zic un site ma suna non-stop si ma intreaba:" Ce sa fac la aia? Cum sa fac la aia? Dar la aia?". Este super enervant...

| Rustin a răspuns:

Profu de chimie, fasolea, minciunile, si cocalarii

| rrarres a răspuns:

Prostiilaughing. Fundita?big grin

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Minciuna/E cel mai îngrozitor lucru/Să minţi pe cineva/Doar pentru a-ţi atinge scopurile meschine/E oribil să simţi că, cineva stă lângă tine, doar pentru a-şi satisface dorinţele animaliere...

| Georgiana2905 a răspuns:

Sunt destule care ma fac sa imi ies din minti. Acum depinde si de momente, ca vb aia ...sunt momente in care ma simt mult, dar mult prea bine ca sa ma enervez. Ma enerveaza nesimtirea, omanenii care nu se tin de promisiunile lor, uneori tonul ridicat. Urasc sa atept pe cineva mai mult de 2 minute. Urasc sa tac, atunci cand stiu ca am dreptate, ca de gresit toti gresim si poate si eu la randul meu mai enervez pe cineva. Toate-s omenesti.

assiris
| assiris a răspuns:

NIMIC. Nervii sunt sursa de stress si numai de asta nu am nevoie. La toate cele ce pe altii ii enerveaza eu zimbesc sau râd cu pofta si nervii se intorc impotriva lor. Cine câștigă atunci?

| Denisa a răspuns:

Cel mai tare ma enerveaza "copii" astea de la scoala/liceu care adora sa se dea in spectacol.

| Ioanaaa22 a răspuns:

Can ma cert cu mata, tata sau prieteni!frustrated

| Anna_4837 a răspuns:

Un om stresant care face pe Annoying Orange

| Doi2 a răspuns:

Ma enerveaza cand oamenii nu te cred cand spui adevarul...si ei cred ca daca le repeti inseamna ca minti...este groaznic!

| LoLyCa a răspuns:

Nerviilaughing

| Yulii explică:

Da este foarte naspa cand va certati cu cineva drag! Merci de raspuns tuturor!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare mă enervează minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi se blocheaza pc'ul si prietenii de pe mess nu se mai opresc sa scrie in continu " ione ione ione! ". Deci in situatia asta imi ies din minti laughing. Asta e, fiecare avem defecte.

xoxo, didi