| everybody16 a întrebat:

Ce va place cel mai mult in viata?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu imi place ceva anume, imi placea viata pur si simplu, asa cum e ea.

| wolder a răspuns:

Momentele cand sunt fericita impreuna cu iubitul meu, cand ne putem bucura unul de celalalt, cand imi arata cat de mult ma iubeste si cand imi face cadouri si imi spune ca ma iubestebig grin Restu nu conteaza pentru mine.

| Euletitia a răspuns:

Cel mai mult in viata imi place atunci cand am rezultate frumoase la invatatura, cand iau un premiu la un concurs sau o nota mare la scoala, cand am orice fel de realizare. de asemenea, imi place mult cand imi petrec timpul liber asa cum vreau eu: citind o carte buna, uitandu-ma la un film, ascultand muzica preferata, plimbandu-ma seara prin parc, facand shopping si cumparandu-mi lucrurile care imi plac(haine, pantofi, parfum, cosmeticeposete, ceasuri etc), cand sunt in vacante la munte sau la mares.a.