| LadyGagaKiss a întrebat:

Ce va place cel mai mult la viata?happy

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Faptu ca trebuie sa inveti (Adica nu-mi place sa invat)dar castigul dupa ce inveti dupa ce ai invatat ceva sa vezi ca ai castigat sa vezi cai devenit mai bun ca ceilalti aia mie sincer imi place.

| Lovelyix a răspuns:

Ca in viata poti avea parte de bucurii si de momente triste. Poti face diferenta dintre bine si rau si ca poti sa fi liber sa alegi. Imi place misterul, suspansul si armonia. Imi place sa visez sa imi imaginez ca o sa fie bine si ca o sa am ce imi doresc chiar daca nu o sa am poate... si ca exista surprize. love struck

| Rammadam a răspuns:

Cel mai mult la viata imi place ca pot simti vedea si toate astea imi place ca sunt om si nu un rahat abandonathappybig grin
Ceea ce nu imi place e ca sunt singur si mereu am fost si chestia asta ma face sa cred ca sunt un rahat abandonatlaughing