| Fluturas_2353 a întrebat:

Ce va place mai multhappy? Sa va plimbati cu rolele sau sa va plimbat cu bicicletahappy?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Pai... mie imi place cu rolelelove struck si bicicletahappy ...Cu aman2 happy Are ceva? Tie? Adica nu poti sa alegi intre cele doua si de aia nu?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aici m-ai făcut să stau pe gânduri.
Am avut şi role şi bicicletă şi îmi place la fel de mult să mă plimb cu amândouă. Însă aş opta pentru bicicletă deoarece la role obosesc mai repede, depun un efort mai mare, pe când atunci când merg cu bicicleta am şi momente de repaus.

| JustMe a răspuns:

Mie imi place mai mult cu roleletongue

| LoveMusic a răspuns:

Am şi role, şi bicicletă şi skateboard. big grin laughing

Dar prefer rolele :-x Pentru că ador să mă plimb prin tot oraşul (fac ture de oraş, aproximativ, stau în municipiu nu foarte mare) şi ador asta.Mai ales în centrul oraşului să ies cu prietenele, mă pasionează, mă faşcinează. Tu?

| Ana a răspuns:

Cu rolele happy cu bicicleta nu stiu sa merg big grin

| madycumada a răspuns:

Cu rolele ca pe bicicleta nu stiu sa ma daulaughing

| Yly a răspuns:

Cred că role.

| maryus92 a răspuns:

Cu bicicletawinking

| HardcoreCountry a răspuns:

Cu rolele fiindca n-am bicicletabig grin

| PunkyA a răspuns:

Bicicleta!

| razadeluna a răspuns:

Rolele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bicicletabig grin