| ClauditzaThaClau a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul vostru liber?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Desenez, cant la chitara, pictez, gatesc, citesc, discut cu diverse persoane pe forumuri, scriu, ascult albume ale unor trupe recent descoperite de mine, ma uit la filme horror, la diverse fotografii, invat o limba straina, ma joc pe calculator si alte idei care imi mai vin pe parcurs.

20 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Mie imi place sa ma joc sah, uneori fotbal sau ping pong sau ma plimb cu bicicleta, cam asta fac happy dar tie?

| zuzzzuuu a răspuns:

Ascult muzica stau pe mess pe facebook vorbesc cu prietenii sau mai ies pe afara

| Xtadelo a răspuns:

Sa dorm.

| TheStory a răspuns:

Sa stau la PC.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Sa stau pe pc, sa ies cu prietenii, ascult muzica, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Sa lenevesc, sa ma prostesc,sa stau la calculator, sa dorm, sa ma uit la tv, sa ma uit la un film, sa ascult muzica.

| iMaDreamer a răspuns:

Sa stau la calculator, sa pictez, sa ma prostesc la chitara la care nu stiu sa cant, si (sugereaza fratele meu) sa-l bat pe fratele meu laughing)

| cristella a răspuns:

Sa stau acasa, sa privesc vreun film bun....sau sa ascult muzica