| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va place voua la transportul in comun cu autobuze si tramvaie? Cat de des calatoriti cu autobuzul si tramvaiul?
Si ce joc pe PC, ar putea sa simuleze foarte foarte bine transportul in comun? Eu sunt pasionat de transportul in comun,de mic, e o pasiune mai diferita a mea.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mercedesu alb CITARO laughing viata mea, Otokar nu prea imi plac.
Tramvaiu hmm se ajunge mai repede cu el ca are '' opritoare''[ no 21 ] dar super aglomerat la ore de varf.
Troleul - no thanks.
Circul zilnic laughing
Ce-mi place? Ca e gratis cateodata laughing

| Bizon95 a răspuns:

URASC transportul in comun
asteptat in soare, frig si ploaie
apoi inghesuiala, urlete muzica tare, mirosuri SI GRIPA pe care poti sa o iei cand stai inchis, 40minute cu preaferictii infectati cu gripa
iar apoi vin nasii, moama ce ii "iubesc" p'aia le-as face sarcofag de beton direct pe fundul lacului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu îmi place la transportul în comun. Mai bine merg pe bicicletă

| mitzok a răspuns:

E ok, daca trebuie sa faci un drum relativ lung in fiecare zi nu cred ca merita sa iti iei un taxi sau ceva, aiurea e ca astepti dupa masina sau faptul ca este cam aglomeratie, dar mereu poti afla rutele si a schimba un autobuz cu unul mai gol