| Andre a întrebat:

Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?batting eyelashes

P. S Sunt foarte curioasahee hee

Răspuns Câştigător
| adekido a răspuns:

Pai, mi-as da 14 ani laughing In realitate am 16. Dar sunt extrem de copilaroasabig grin

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

| AnneMarri a răspuns:

Cam 10.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am 13 mi-as da 14-15 ani.Numai bine.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Ce sa ziic...12-13 laughing si am 18 laughing
Pentru ca sunt foarte copilaroasa si dementa laughing
(Am raspuns primaa \m/ )

| Larysa13 a răspuns:

15-16
...Sunt dezvoltata la varsta meawinking
P.S Am 13winking

Răspuns utilizator avertizat
| BlackVeil a răspuns:

Pai eu mi-as da 3 ani, chiar daca am 80 de ani(sunt mai copilaroasa)... raised eyebrows

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Datorita mentalitatii ciudate cred ca as plusa putin pe langa cei (aproape)16 pe care ii am. big grin

| 43v3r a răspuns:

Pai cred ca mi-as da vreo 18 ani desi am doar 14 sunt dezvoltatawinkingdar in ziua de astazi cam toate fetele se dezvolta repedewinking

| Ade a răspuns:

Mie imi zic ca am 8-9 ani, chiar daca gandesc matur. Am 10.

| Angel_8830 a răspuns:

Cam 15-16-17 ani, desi am 14 toata lumea imi spune ca par mai maturabatting eyelashes

| emy a răspuns:

Eu mi-as da 20 desi am 27 aproape. Eu sunt un pic cam zapacita pentru varsta mea, recunosc si nici nu arat foarte matura. Numai bine!

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Eu mi-as da 13 ani deoarece oamenii care ma vad pentru prima data imi spun ca sunt matura pentru varsta mea!

| AntoniaFollowill a răspuns:

17, clar. Si asta datorita faptului ca am un grad de cunostinte destul de ridicat pentru varsta mea; si pentru ca sunt o persoana matura pentru varsta mea reala, care stie ce vrea si cum sa obtina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as da... 9 ani! Vreau sa imi traiesc copilaria iarr! \m/

| shakira_5160 a răspuns:

As spune ca nu am varsta fara numarlaughing)

| DarckAngel_2118 a răspuns:

15 cel mult, asa ma simt nu vreau sa ma maturizez