| CiicxuBăă a întrebat:

Ce vedeta este nascuta pe 12 octombrie? Nu conteaza tara, doar dau funda pentru cele mai multe happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_8316 a răspuns:

Mark Lester,Yuri Vasiliev,Lucia Poli,Barbie Marie,J.J Gordon,Luciano Pavarotti,F.A Turner, Randy Stuart, Antonia Rey, Karl Dane, Jillian Jhons, Susan Anton etc...happy

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

1537: Regele Eduard al VI-lea al Angliei (d. 1553)
1860: Elmer Ambrose Sperry, om de ştiinţă american (d. 1930)
1881: Cecil B. de Mille, regizor american (d. 1959)
1896: Eugenio Montale, poet italian, laureat al Premiului Nobel (d. 1981)
1935: Luciano Pavarotti, tenor italian (d. 2007)
1951: Peter Goldsworthy, scriitor australian
1954: Delia Brânduşescu, sculptoriţă româncă
1982: Paweł Golański, fotbalist polonez
Nu cred ca ai auzit de vreunul, nu sunt artisti renumiti.

| Awndre a răspuns:

Daniela Gyorfi
Gabi Andronache
Francisco Gattorno
Luciano Pavarotti
Barbie Marie
J.J. Gordon
Hugh Jackman
Quentin Grosset
Jillian Johns
Dion Johnstone
Lucy Joyce

Majoritatea sunt actori/actrite :-)
Randy Stuart

| AndrikNebunik a răspuns:

Daniela Gyorfi
Buna!

Daniela Gyorfi, Gabi Andronache, Francisco Gattorno

Sper ca te-am ajutat!winking

| irynus a răspuns:

Daniela gyorfi, luciano pavarotti, lucia poli, antonia cry, lucy joyce jean wallace, mark lester, nicholas cobb. si altele funditabig grin

| PyTyKu a răspuns:

Buna am un vecin care adora manelele si el este nascut pe 12 octombrie si imi mentioneaza ca Daniela Ghiorfi bafta...

| Alyna_2941 a răspuns:

Poi sunt multe vedete iti zic cateava dintre ele nu-ti mai specific tarabig grinaniela Gyorfi.Barbie Marie,Marius Florea, George Hemilton, etc.