| NothingImportant200 a întrebat:

Ce vedeta/vedete disney urati?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cum ai putea să urăşti o persoană pe care nu o cunoşti? Mi se pare prostesc.

| xAvrilx a răspuns:

Taylor Swiftx-(

Răspuns utilizator avertizat
| Suzy a răspuns:

Hannah Montana laughing) dar nu stiu de ce

u?

| Andruta a răspuns:

Hannah montana si selena gomez.nu le sufarr rolling on the floor)

| IoanaBogdana a răspuns:

Pe ala din zeke si luther. cum il chema? a, da ozzie! vai ce ma enerveaza pustiul ala!

| andreutz99 a răspuns:

Pe tocilaru ala de la zick si luter ala ocupat cu omizile! funda?

| Wanna_1916 a răspuns:

Nu prea urasc pe nimeni.thinking ca nu prea ma uit pe disney happy

| isabel_8733 a răspuns:

Ala care este chad in sonny si steluta ei norocoasa :-&

| aisha01eu a răspuns:

Selena si Demi. Nu pot spune ca le urasc, doar ca nu-s fana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley