| xandra_3994 a întrebat:

Ce veti face de Pasti?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ma voi plictisi ca de obicei. Ca nu am reusit sa-mi fac prieten inainte de Pasti, asa ca petrec Pastele cu familia eternul infern... straight face

| nobody_9468 a răspuns:

Ma voi plictisi de moartecrying
Voi merge la Inviere cu matusile mele:X.Si in rest voi avea musafiri sau voi fi musafir...pe total plictiseala enorma!crying
Toate astea cu parintii si rudele, ca prietenii mei au planurile lorsad

Bafta.

| lilboutique a răspuns:

La tara:X

| camelia1812 a răspuns:

Voi merge la Biserica in noaptea de Pasti:X

apoi ziua o voi petrece impreuna cu parintii

iar mai spre seara ma voi intalni cu prietenii

si apoi vacanta:X:X:X:X

. u ce vei face?

| licutza_1435 a răspuns:

In ziua de pasti cu familia plec la bunei, si mai spre seara ies cu prietenele
a doua zi facem cu familia gratar... si spre seara ies cu prietenele
a 3a zi plec cu prietenele la un picnic, sau poate vom face un gratar...
a4a zi...cred ca tot cu prietenele. sau cine stie. pina cand doar 3 zile mi-am planuitwinking

| Cleona a răspuns:

Pai eu am o traditie de familie, deci prima data la biserica, apoi pregatim intr-o sala mare o masa mare (cu mancare), stam la tv(nu dormim toata noaptea), ciocnim oua, apoi in cealalta dimineata toata familia ne ducem intr-o poiana larga si ne jucam volei vreo 2 ore, facem poze... e super de aceea astept cu nerabdare!

| Absenta a răspuns:

Vom manca oualaughing cat de multe ca de pasti is mult mai bunehappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la biserica cu buni sipprietenii. O sa fiu la tara love struck.

| xandra_3994 explică:

Eu voi merge seara la biserica in noaptea de pasti, in prima zi o voi petrece cu familia, a doua si a treia zi voi merge cu prietenii in clublove struck