| B3happy a întrebat:

Ce vile in statiunile Mamaia, Costinesti si Eforie stiti? Vreau o camera tripla, cu frigider, tv, si baie si sa fie foarte aproape de plaja. Preturile sa nu depaseasca 100 de lei / noapte.

1 răspuns:
| SloOpY a răspuns:

Eu am fost in Eforie Sud si am stat la vila Marinarul, insa nu mi-au placut deloc conditiile, pe acolo era vila Simona, Vila Andrei care e la 100 de metri de mare. Dar pentru mai multe informatii cauta aici. :-* http://www.turistinfo.ro/eforie_sud/vile-eforie_sud.html