| poechce a întrebat:

Ce visaţi în copilărie să deveniţi atunci când "veţi creşte mari"?

Răspuns Câştigător
| madboy8 a răspuns:

Eu in copilarie, cand aveam d-abia 7 anisori si intram la scoala generala mi-am propus ca atunci cand voi creste sa devin arhitect.
Timpul a trecut, si inca trece si slabe sperante sa ajung ceea ce mi-am propus.
Nu pot zice ca nu am ambitie insa m-am interesat si ar trebui sa fac 6 ani de facultate, dupa aia master si nu pot astepta atat de mult.
Cand am terminat liceul mi-am dat seama ca este o meserie pentru care iti trebuie o anumita aptitudine si nu cred ca dispun de ea.

Nu-i nimic, o sa ma fac deputat rolling on the floor!

pa-pa

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vanzatoare la un magazin alimentarrolling on the floor.

| CristineDelaruss a răspuns:

Dentista! Nu lesin de la sange oh go on

| CristineDelaruss a răspuns:

App.si inca dansatoare super hip-hop.singurul vis care pana acum mi s-a implinit :X day dreaming

| inna a răspuns:

Animatoare smug

| Pho3nix a răspuns:

Actor.

| dragutza a răspuns:

Cand eram un chistoc dala micu' vroiam sa fiu cantareata si dansatoare! si acum vreau de altfel, ma rog cantareata nu voi fii niciodata nu am voce si nu vreau sa aung ca unele fete de la tv care se dau mari vedete si cantarete! dar fac dans, tu?

| daniDeeDee a răspuns:

Spiderman

rolling on the floor

| Raiden a răspuns:

Pai ma tenta ideea de a fi rege.rolling on the floor
Imi parea ca detine puterea absoluta si ca poate face tot ce-si doreste.
Apoi, mai tarziu vroiam sa fiu super-erou sa zbor, sa fiu invizibilrolling on the floor.
Prin a6a politistrolling on the floor.
Acum in a10a zic translator.cine stie ce mai zic peste 3 anirolling on the floor.

| Sara a răspuns:

Politista,.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Buna...
mama spune ca la varsta de 8 any spuneam ca vreau sa ma fac presedinta iar la varsta de 9 any jumate ca vreau sa devin super eroualaughing... aveam multe vyse care -n cativa any nici nu-mi vine sa cred ca au disparut...

| sHock a răspuns:

Printzesa
day dreaming

| Viuvi a răspuns:

Educatoare, invatatoare laughing, avocata - mi se potrivea ca aveam gura mare - si politista laughing... aa si medic veterinar!

| buburuzaucigasa a răspuns:

Musafir.

| thehope a răspuns:

Doctorita... dar lesin cand vine vorba de sange asa ca m-am lasat big grin

| a2 a răspuns:

Cantareata day dreaming

| ChibiRose a răspuns:

As vrea sa fiu makeup artist, avocat, designer vestimentar sau actrita...Sunt lucruri frumoase si... POSIBILE!(nu ca un super erouhappy...

| g_7133 a răspuns:

Doctoralaughing. mama lucreaza in spital si ii ziceam ca o sa ma fac doctora. cand eram mica le faceam injectii papusilorlaughing

| b3bita a răspuns:

Sa devin cantareata .si acum am ramas la fel laughing... dar acum m-am reprofilat si vreau sa devin psiholog...

| poechce explică:

Eu la vreo 6-7 ani voiam să fiu actriţă.
După câţiva ani mi-am schimbat părerea şi voiam doctoriţă, sau psiholog.

Acum, ştiţi la ce mă gândesc?
Dacă eu aş fi preşedinte, vai, vai. ce super ar fi.
Aş fi mai tare ca Barack Obama!

Momentan învăţ pentru medicină!
PS :TheHope, şi mie mi se făcea rău, dar. dintr'o dată numai am nimic împotriva sângelui.

| kenzo007 a răspuns:

Salut...
eu visam sa ma fac sofer pe roabalaughingrolling on the floor

| Liada a răspuns:

Cind eram mai mica visam sa fiu chirurg... dar si kurind am inteles ca mi-e frica de singe...ametesc si sunt gata sa lesin cind vad singe...si mi-e mila tare de oricine pe care-l tai...

| sweetlips a răspuns:

Eu acum am 12 ani asa ca... Eu vreau sa fac Facultatea de Actorie sau Limbi Straine si sa plec pe la 20 ani in America cu familia... Mi-ar place sa fiu actrita sau Diva in Wrestling...

| foamea a răspuns:

Printz pe calul alb... big grin gluma... visam sa fiu stomatolog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoț, mafiot, ucigaș plătit, depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Visam să ajung doctoriță, dar cu timpul mi-am schimbat impresia despre sistemul sanitar și am urmat un alt drum în viață.
Nu-mi pare rău de hotărârea luată.
Pa, pa.