| Any_1345 a întrebat:

Ce ziceti de fetele care au cercel in nas credeti ca e frumos?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

De ce ca vrei sa iti pui si tu sau ai deja? este totul ok, daca este si subtil!

| vio18 a răspuns (pentru Ingerasull99):

Eu mi-am pus azi cercel in nas si m-a durut foarte tare si nici nu mil puse bine si sunt foarte trista pentru ca treba sa imi dee alta gaura.

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi place.Mai bine isi pun in spranceana sau in buric.In nas parca ar fi belciugwhistling

| Libelle a răspuns:

Da, e dragut un pierce acolo dar nu ditamai roata...

| Daria a răspuns:

Nu, deloc.
Nu m-i se pare deloc feminin, plus ca e foarte incomod
happy

| Zâmbărici a răspuns:

Pai eu am pierce in nas, il tin acolo, nu ma intereseaza parerea altora, este destul de subtil.
Chiar am mai facut pierce catorva fete cunoscute si chiar durerea e suportabila.tonguelove struckFata de spranceana si altele.Eu consider ca gaura din nas si ureche sunt cele mai putin dureroasebig grin

| Диана a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut, atata timp cat este finut... (are si rima laughing )

| ClaraZ a răspuns:

Eu am, si nu imi pasa ce cred ceilalti happy

| ClaraZ a răspuns:

Nu e deloc dureros sau incomodlaughing)

| shtephie a răspuns:

Yo nu mi'as pune cercel in nas never laughing
Niki ca fata nici ca baiat nu mi se pare frumos happy

| Anytsa a răspuns:

Si eu am cercel in nas...Si mi se pare destul de ok. Si in plus nu e incomod deloc.
Si apropo " Altair " urat din partea ta.

| KATTY_9143 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Cred ca e o moda. Unele fete vor sa para mai dure de aia isi fac.Eu am auzit ca e dureros, sincer in nas nu mi se pare dragut, dar in spranceana cred ca e simpatic.In orice caz eu nu mi-as face:*

| vio18 a răspuns (pentru KATTY_9143):

Te asigur ca doare foarte tare dar durerea poate fi suportata eu il am doar de 2 ore si ma doare si acum chit ca mi-a facut anestezie

| anduta160 a răspuns:

Daca ele se simt bine asa si le sta bine este okbatting eyelashes

| Any_1345 explică:

Mda se refera la ALTAIR nu e dragut din partea ta sa spui ca cele care au cercel in nas trebuie pascute ca pe vaci care au cercel in nas citind raspunsul tau te vor paste pe tine ca pe vaca dar prin cuvinte, deloc stima.

| dragutza98 a răspuns:

Eu am si estte putin dureros.Crede-mă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vad raspunsuri de genul" nu-mi pasa de ce cred altii", parca imi piere cheful sa raspund. Atunci de ce naiba ti-l mai pui, nu ca sa atragi atentia? Tunde-te la chelie si nu mai trece pe la magazin luni de zile. Atunci poti spune ca nu-ti pasa de parerea altora.
Imi este indiferent. Cunosc fete cu cercel in nas, spranceana si buric. Daca nu prezinta extravaganta, mi se pare ok. La baieti, ma sperie acest lucrulaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e frumos si eu vreau sa-mi pun.imi plac fetele cu cercei in nas:Xsi''n primul rand se poarta:X:*pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo sa mor normal ca e frum sa ai kerkel in nas eu am avut si in buza si acum am si in limba ke draculaughinglaughing:X:Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL CA NU! Ma mir ca nu va puneti cercel si in kur!

| Altair a răspuns:

NEAH! deci daca vrei sa iti pui cercel in nas fii atenta sunt bune cele cu cercel in nas decat casa le duci la pascut ca pe vaciwinking

| vio18 a răspuns:

Dap pentru ca am si eu de fapt il am de acum 2 ore ii superb