| Antonies a întrebat:

Ce ziceți de o relație unde fata e mai mare că băiatul cu o lună? (Din aceeași clasă). Ce Credeți că ar zice lumea de mine, dar și de ea? Vreau cât mai multe răspunsuri iar la cel mai "frumos" dau funda/Vot lasă celelalte.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

O luna? Serios? O LUNA?
Stai... adica te referi ca e mai mare decat tine cu o luna? Gen. e cat luna (satelitul natural al pamantului? rolling on the floor) ) HAAAAAAA te-ai prins?

Dude wtf. e doar o amarata de luna straight face. Gandeste-te ca sunt unele cupluri care au diferente de varsta si de 5 ani si tu faci urat pentru o amarata de luna?

Daca esti atat de prost, incat sa renunti la acea fata doar pentru ca zice lumea ca nu va potriviti, esti patetic... Omule. nu conteaza ce zice lumea, conteaza sa te simti tu bine.

| Antonies explică (pentru Nemessys):

M.ai dat de spate cu răspunsul tău laughing

| Nemessys a răspuns (pentru Antonies):

rolling on the floor
Daca era mai mare decat tine, la inaltime, sincer mai intelegeam. Adica nici mie nu mi-ar placea ca fata sa fie mai inalta decat mine, insa la varsta, da as accepta. happy Si cred ca asta mi-ar trebui rolling on the floor una mai mare decat mine la varsta ca astea de 16 ani sunt prea imature straight face.

| Antonies explică (pentru Nemessys):

Bafta la fete atunci laughing

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Intrebarea corecta este... conteaza ce ar zice?

Daca ai colegi ok atunci nu o sa spuna nimeni nimic.
Daca sunt nesimtiti atunci o sa faca misto un timp dupa care o sa se calmeze.

Profesorii nu o sa-ti spuna nimic atata timp cat esti atent la ore si nu faci vreo prostie prin scoala.

Fii decent si lumea nu o sa aiba ce sa barfeasca. Nu iti spun sa nu-ti arati afectiunea... pur si simplu trebuie sa existe o limita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cauti prietena pentru pozele de pe Facebook sau de ce conteaza ce ar zice lumea? Afecteaza like-urile sau care e faza? Mereu o sa existe persoane care o sa se lege de cele mai tampite detalii sau o sa te barfeasca pentru ca asa sunt oamenii mici, cand n-ai subiecte de discutie incepi sa vorbesti despre altii.
http://poze.rol.ro/images/stories/gura-lumii-nu-o-astupa-nimeni.png

| m1dn1gh7 a răspuns:

Pe bune? O luna? Ce zici de relatiile in care diferentele sunt de 20 de ani? Ori 30? Varsta poate pune piedici cand vorbim despre maturitate, in rest, ma indoiesc sa-i pese cuiva cati ani are partenera, in contextul in care eu sunt fericit langa ea, iar sentimentul e reciproc.

| 6Anonim9 a răspuns:

Matusa e mai mare dacat unchiul meu cu 10 ani si nu zice nimeni nimic, nu se observa. Ce sa zic de o luna?

| Maria1103 a răspuns:

Vârsta nu contează, și dacă vă iubiți să nu vă intereseze ce spune lumea.