| paulpaul25 a întrebat:

Ce ziceti maine va fi sfarsitul lumii sau nu?

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Se zice ca maine luna se va apropia de Pamant. Dar stai linistit NU va fi sfarsitul lumii!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ziua de 19 Martie nu ne va afecta cu nimic pe noi, romanii. happy Apropierea dintre Luna si Pamant, a generat o dereglare a magnetismului terestru si au fost afectate activitatile mareice. Probleme exista in alte zone ale Terrei. Japonia este afectata pentru ca acolo este Cercul de Foc al Pacificului unde frecvent apar seisme,

| CristineDelaruss a răspuns:

Maine?
Nu!
Dupa cat de frumoasa e ziua de azi, incat eram in maieu dimineata la scoala, nici o furtuna nu'mi poate strica cheful, si mai ales ziua de nastere a verisorului meu!

| Dean1996 a răspuns:

In acest raspuns exista o doza de ironie(pentru cei care nu se prind):
Nu fratilor,deci va rog eu,sa nu fie maine sfarsitul lumi,deci eu va rog,nu vreau sa fie maine,va veni sfarsitul lumi dar nu maine,macar sa apuce Bon Jovi sa vina in Romania,si dupa,sunt de acord sa vina,dar pana atunci, aa si ar mai fi ceva, sa apucam si noi vara.eu macar,deci pe bune,cum puteti gandi ca maine e sfarsitul lumi?
Stii cand cred eu ca va fi apocalipsa?
Cand toti vor asculta numai muzica gen: Miley Cyrus,Justin Bieber,Inna,Parazitii(sincer,nu imi plac deloc si nu consider ca poti invata ceva de la ei),Puya, si stim cu toti,, celebritatile" happy

| Alice a răspuns:

Savantii se joaca de-a Dumnezeu, iar experimentul de la CERN e lucrarea Diavolului, se afirma in mediile religioase din lumea intreaga.

Experimentul de maine starneste agitatie nu numai in lumea stiintifica, ci si in comunitatile religioase. Motivul - marea enigma pe care experimentul de la Geneva incearca s-o rezolve ridica o serioasa problema pentru sustinatorii creationismului: cine a creat lumea, Dumnezeu sau bosonul lui Higgs?
http://www.hit.ro/internet-securitate/sfarsitul-lumii-maine

| Alecssa a răspuns:

Lumea nu se va sfarsi. Se va transforma, cum este reincarnarea. Pana in 2012 vor avea loc foarte multe cutremuri, tsunamiuri etc., iar in 2012 lume va renaste.

| NoChanceForUs a răspuns:

Stai linistit, o sa vedem.

| anitza2000 a răspuns:

Nu cred.dc ar fi?

| amc a răspuns:

Nu,daca se aporpie luna de pamant asta nu inseama sf lumi. Apropierea lunii a mai avut loc si in anul 2005 si alti ani si suntem in 2011 si vad ca n-am patit nimichappydeci nu te ingrijora, dar daca maine seara la ora 20:10 vei ieshi afara si daca e senin vei avea o privelniste minunata data de lunalove struck

| LastChance a răspuns:

Pe dracu` sfarsitul lumii...i don`t think so!

| elena_3173 a răspuns:

Nu, normal ca nu! Este o prostie si s-a spus ca si in '99 este sfarsitul lumii, apoi in toamna lui 2009 si in primavara lui 2010 si apoi s-a reluat in toamna aceluiasi an. Sunt multi care vorbesc doar sa n-adoarma sau pentru a castiga audienta, in cazul televiziunilor, trebuie' sa mai asteptam pana in 2012 sa vedem vine sau nu sfarsitul lumii =)
Cand o fi sa vina cu adevarat sfarsitul lumii n-o sa ne anunte nimeni si pana la urma ce-o fi o fi si gata!

| me_9384 a răspuns:

Daca iti spun dai funda?tongue

| Dreamer a răspuns:

Mai daca e sa vina sa vina in cursul saptamanii, nu in weekend ca atunci lumea mai are treaba.

| iulyluvy a răspuns:

Nu cred

| Alex_2376 a răspuns:

Ce tare-i ala care cere funda. hahaha!

| Alex_2376 a răspuns:

Bai cum sa fie sfarsitul lumii, eu poimaine vreau sa merg la disco

| antoniaaa a răspuns:

Serus.nu va sfarsitul lumii stai linistita si nici in 2012, pentru ca nimeni nu stie cand. se poate si in momentul acesta.nu asculta parerile de pe net cu tot felul ca se apropie sf lumii. eu am vazut un film "2012 SFARSITUL LUMII ", acesta a fost creat din imaginatia unor oameni in care era cutremure, tsunami, muntii si toate formele de relief se despicau. Si ti-am mai spus ca nu se stie cand, doar cand vrea D-zeu. stai linistita. antonia

| jabkemaria a răspuns:

Eu nu cred ca maine va fi sfarsitul lumii dar un sfarsit tot va fi dar nimeni nu stie cand.