| YahOOzOOp a întrebat:

Ce zodii se potrivesc cu fata scorpion? Prietenie si iubire...tongue

3 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Scorpionii se potrivesc cel mai bine cu Pestii si Racii
Scorpionul se potriveste foarte bine cu semnele de apa: Pestii, Racii, insa si Capricornul sau Taurul merg foarte bine impreuna cu Scorpionul... Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/scorpion/ Sa ai o zi happy :D

| DelphhiN a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search nu e ceva rusinos la primul sarut...pe bune acu stai lin e ceva normal fii normala cu el in continuare

| 211wasgnij a răspuns:

Compatibilitati zodia Scorpionului:

Compatibilitate excelenta:

Scorpion-Rac, Scorpion-Fecioara, Scorpion-Capricorn, Scorpion-Pesti

Compatibilitate buna:

Scorpion-Taur, Scorpion-Scorpion

Compatibilitate acceptabila:

Scorpion-Berbec, Scorpion-Gemeni, Scorpion-Balanta, Scorpion-Sagetator.

Compatibilitate redusa:

Scorpion-Leu, Scorpion-Varsator.