| ChangeYourLife a întrebat:

Cea mai buna tableta?
Cel mai bun laptop?
Dintre laptop si tableta ce ati alege si de ce?
Eu trebuie sa aleg intre laptop si tableta si nu stiu ce ar trebui sa aleg, va rog sa ma ajutati voi!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca alegi tableta in loc de laptop ai sa faci ceva pe ea.

| Krueger a răspuns:

Laptop cu siguranta, de preferat ar fi sa-ti ei o firma mai buna, gen : Sony, Accer...

| iloveiphones a răspuns:

Si eu am fost pusa in aceiasi situatie insa am spus fara ezitare LAPTOP! Tatal meu are tableta, am umblat putin pe ea, nu imi place, nu e de mine. Am mai avut un laptop inainte care s-a stricat, si acum tot la laptop am revenit. Marca mea de suflet este Toshiba. Mereu m-am inteles bine cu ele. Sau Apple, am avut un lp de la ei, dar este foarte scump sad. Acum depinde de preferintele tale, dar cred ca un laptop ar fi mult mai util decat o tableta happy. Tabletele sunt de fite, dupa parerea mea laughing)). Mai bine iti iei un smart phone, ca e cam acelasi lucru numai ca il poti folosi si ca telefon. O seara frumoasaa:*