| Veve :X a întrebat:

Ceao :* am nevoie de putin ajutorbatting eyelashes Am vazut pe MTV un videoclip asa de super love struck era un baiat de vreo 15-16 ani care se tot dadea la o tipa mai mare ca el si tipa il respingea si saracu baiat era suparat happy melodia de numeste ``Baby, Baby`` dar nu stiu cum se numeste baiatul acela care o canta straight face am cautat pe google dar nu am gasit nimic straight face

imi puteti spune cine canta melodia aceea?:X mersi anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 justin bieber-baby

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un videoclip in genu' avea Paris Hilton.

| ioana_5009 a răspuns:

Dap... Justin Bieber

| andy01 a răspuns:

Justin Bieber- Baby

| andy01 a răspuns:

Dap... Justin Bieber