| emy_8317 a întrebat:

Ceao. Daca vrei sa devi reprezentant oriflame/avon, cati ani trebuie sa ai? big grin Si te platesc sau?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Peste 16 ani eu inscriu reprezentanti Oriflame daca esti interesata e-mailul meu e ln_anamria@yahoo.com

| chupachups1234 a răspuns:

Poti sa te inscrii in numele unuia dintre parinti daca nu poti asa happy

| Scliparici a răspuns:

Daca esti minora trebuie ca unul din parintii sa fie de acord.
te si platesc (depinde de cat faci comanda) dar in general primesti produse

| erika13 a răspuns:

Ciao,daca esti majora pot sa te inscriu la oriflame si la avon,primesti reducere si cadouri, astept mesaj, pa

| JustDareToDream a răspuns:

Add la me_oriflame@yahoo.com si primesti orice informatie de care ai nevoie happy.

| sorinaianghel a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant avon sau mai multe detalii...add sorinaianghel sau www.inscrieriavon.tk trimiti formularul cu datele tale si te contactez eu