| lally_1890 a întrebat:

Ceaoo. happy dati'mi si mie niste replici. de ex daca "ma mank cu cineva in vorbe" sa am ce sa ii zic ca sa il inchid laughing dau funda pentru cele mai multe si care ma ajuta mersii:*

1 răspuns:
| SufletAcadelicit a răspuns:

X Nu spune prostii mereu, ci doar când deschide gura.
x Nu te compari cu nimeni,, toţi sunt mai buni.
x Înţeleg ce vrei să zici, dar e evident că tu nu înţelegi.
x Nu ştiu de ce, dar de fiecare dată când deschizi gura, parcă începe un idiot să vorbească.
x Ai terminat de vorbit, sau mai trebuie să dorm?
x Mi-ar fi plăcut să fii la Tv ca să te închid.
x Dacă te fac prost, ar fi o insultă adresaţi oamenilor proşti.
x Mai iubeşti natura, chiar şi după ce ţi-a făcut?
x Ai nevoie de liceenţă ca să fii aşa de urâtă?
x Hai, spune-ne tot ce ştii. O să-ţi ia doar 10 secunde.
x Cred că ai un creier ca şi nou, având în vedere că nu l-ai folosit niciodată.
x Ştiu că nu eşti prostul nimănui. dar cineva o să te adopte o dată şi o dată!
x Ieri, te-am admirat toată ziua la zoo.
x De obicei e nebun, dar are şi clipe de luciditate, când e doar idiot.
x Ai o voce frumoasă, de ce o iroseşti vorbind?
x Suferi de boala aia care te bagă în treburile oamenilor.
x Sper să nu faci copii. Ar fi păcat să infestezi lumea cu prostia ta!
x Te rătăceşti mereu în gânduri. e un loc necunoscut pentru tine!
x Aş vrea să te insult, dar nu cred că te-ai prinde.
x Acum ştim de ce unele animale îşi mănâncă copiii.
x Scuză-mă, mă confunzi cu cineva căruia îi pasă de ce spui tu.
x Tu ai reuşit să faci pe cineva să aprecieze liniştea!
x Nu te-au rugat niciodată părinţii să fugi de-acasă?
x Nu, eu nu aud rău. te ignor doar.
x EL: Cred că te-aş putea face foarte fericită.
EA: Da? De ce, pleci deja?
x EL: Te deranjează dacă fumez?
EA: Nu m-ar deranja nici dacă ai lua foc.
Sper să te ajute :đ