| Veve :X a întrebat:

Ceau :* Am nevoie de un pic de ajutor happy M`am certat cu o prietena (de fapt imi este si colega) si azi este ziua de nume a mamei ei. Mama ei este foarte de treaba si ma inteleg bine cu dansa insa nu stiu daca sa o sun pe prietena mea sa-i tranzimit ``La multi ani!`` mamei ei :-s Ce sa fac? O sun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin probabil sa-i transmita, dar fa-ti datoria, asa este frumos.
Arata-i ca tu intinzi o mana chiar daca v-ati certat.

5 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Nu ramai cu nimic mai prejos daca dai dovada de buna crestere si educatie. O poti suna cu incredere.

| believe a răspuns:

Daca motivul pentru care v-ati certat nu e atit de serios-suna, cam de ce n-ai face-o? daca insa e ea cea care chiar te-a suparat... iarta totusi(acesta poate fi un motiv de a va impaca)succes

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Mai bine o suni pe prietena ta.

| Caaty a răspuns:

Stiu cum e.Sunt in aceeasi situatie.Incearca daca poti sa o suni pe mama acesteia sau sa ii transmiti "La multi ani!" personal. Daca nu poti si nu vrei sa vb cu prietena ta, trimite-i un sms prin care ii transmiti mamei sale urarile tale

| sacalu a răspuns:

Fa ceea ce crezi ca e bine. O sa ai mai multa incredere in tine!winking