| Unlocked a întrebat:

Ceau,in cateva zile urmeaza sa ma intalnesc cu o fata depe facebook, ne scriiem deja de vreo luna si aseara cum vorbeam cu ea mi-a spus:esti super de treaba, nu ma inteleg asa de bine cu niciun baiat, si dupa mi-a cerut numarul de telefon.Banuiesc k i-ar placea de mine...si nu stiu daca ma intalnesc cu ea ce sa vorbesc cum sa ma comport, nu prea am exerctiu big grinadica nu vreau so dau in bara, nu de alta da in prezenta feteleor sunt foarte neindemanatichappy.Nu stiu ceva sfaturi aveti si pentru mine?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, discuțile o să vină de la sine. Totuși ar fi drăguț dacă a-i veni la întâlnire cu un buchet de flori happy

| Charice a răspuns:

Fi tu atat!

| OlariuRox a răspuns:

Buna va intalniti,mergeti la un suc, ii fai complimete ii atingi suav obrazul, ii mangai parul, evetual ii duci si un trandafir la intalnire. daca vrei sa treci la un sarut ia-o incet si sarut-o suav, apoi lauda-i buzele, ochisori.Fi tu insuti nu incerca sa joci teatru ca atunci te vei pierde.Mult noroc!

| Katty2013 a răspuns:

Fii tu insuti glumet, dragut asa cum esti cind te intilnesti cu prietenii tai