| MihaiAngel a întrebat:

Ceaul all...Ma cine stie cum imi fac telefonul sa se auda mai tare, desi e expres music nu se aude la fel de tare cum ar trebui...Am auzit ca exista niste coduri si daca le stie cineva plsssss spuneti-mi-le! TNX

6 răspunsuri:
| Skadred a răspuns:

Incearca in setari si seteaza`l la volumul maxim... daca nu merge inseamna ca asta e maximul telefonului... dar daca zici ca e express muzic inseamna ca e ceva defect...incearca la un servicewinking

| seawolf a răspuns:

Mai exact ce telefon EM ai?

| MihaiAngel explică:

W660i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

incearca la egalizator

| alexandru_3595 a răspuns:

Difera de telefon, si nu mereu merg codurile alea asa ca stai cuminte. s-ar putea ca codurile sa faca rau,

| Morcov a răspuns:

Codurile merg doar la anumite telefoane si. foarte rare daca doresti un volum mai puternik skoateti winamp ...sau in media player nou asa fac toti )