| lorykiss9710 a întrebat:

Cei care au citit cartile twilight, imi spune-ti si mie cum se termina? ...va rooooogg! Dau funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Buna! Sunt o fana inraita Twilight, am citit toate cartile, am vazut toate filmele, imi rezerv loc la ultimul film cu 2 saptamani inainte laughing. Deci, in a 4-a carte, Zori De Zi, Bella si Edward se casatoresc, urmand ca Bella sa ramana insarcinata. Aceasta naste, apoi, merge la prima vanatoare, dupa care Irina le da de veste Volturilor despre existenta bebelusei jumatate om jumatate vampir -Renesmee-. Bella si Edward isi aduna o intreaga armata, si se unesc cu varcolacii, pentru a-i putea infrunta pe Volturi. Confruntarea se termina cu bine, Volturii nedovedind cine stie ce amenintare pana la urma.
Sper ca ti-am fost de folos. Pupici >big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile nu sunt facute dupa film?

| lorykiss9710 explică (pentru anonim_4396):

Nu am citit cartile si vreau sa stiu cum se termina ultima carte.S-ar putea ca sfarsitul lui Breaking dawn partea a 2 sa fie diferit si de aceea intreb.La noi apare dea bea pe 16 noiembrie.Si mai bine nu te mai oboseai sa scri..probabil ca te dor degetelelaughing

| lorykiss9710 explică:

Nu te-a durut curu?