| PaulaCyrus a întrebat:

Cei care au fost in Croatia, Porec, Hotel Parentium cum vi s-a parut hotelul, angajatii, piscina, mancarea, bauturile, camerele, sala de gimnastica, activitatiile si zona in care e plasat hotelul?

Răspuns Câştigător
| happykill a răspuns:

Am fost acum 1 an, ce pot sa spun. hotelu era foarte ok, cu tot ce ii trebuie, bine aranjat, piscina era mare si frumoasa, mancara foarte gustoasa ( cea mai bunaaa ), nu mai zic de bautura. Zona era un frumoasa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi da ce sa caut eu in Croatia nu-mi place tara aia scuze daca e o jignire pentru tine da asta e no suport. Imi place Germania, Anglia, Franta, Italia, Spania (mai putintel) da nu asta
Totusi daca ai nevoie de info cauta pe google... uite aici un site care are info destule...http://www.booking.com/hotel/hr/parentium.ro.html?aid=319855; label=parentium-mDhIyNvbvBn4JY2TcjqnqQS3593247647; ws=&gclid=CNvf8s_w2KkCFVQv3wodtGuFLw Distractie placuta ca pana la urma e dragut sa calatoresti in alta tara. Papa

| HuNterukh a răspuns:

O filmare facuta de mine in Croatia :D http://www.youtube.com/watch?v=6j3x232CzpA