| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cumparati revista bravo sau popcorn ...ati observat ca mereu gasiti un poster cu Tokio Hotel... va convine? Sau ati dori postere cu alte vedete (vreau exemple ) :d

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Ce are daca gasesc mereu postere cu TH? Mie imi convine, imi place muzica lor si oricum daca nu va place TH atunci poti sa intorci posterul si gata. Ce mare scofala?

84 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am observat asta si nu prea imi convine happyNu sunt fana a lui Tokio Hotel chatterboxAm ascultat mel lor si nu mi-au placutwinkingOricine fara ei.
Parerea meawinking

| Antrax a răspuns:

Avril Lavigne, Jesse McCartney

| anaid a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza posterele.In general nu cumpar revista pentru postere, o cumpar cand ma plictisesc, pentru a o citiwinking

| Klara a răspuns:

Sora mea are aprox. 60 de postere cu Tokio Hotel, stranse din reviste gen Bravo, Popcorn, Coolgirl...

| Klara a răspuns:

E logic, deoarece revista e facuta de nemti, si pentru ca nemtii nu mai au cu cine sa se "faloseasca", ii pupa in dos pe aia de la Tokio Hotel si ii venereaza in fiecare numar al revistei.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Orice vedeta in afara de Tokio Hotel

| Bishop a răspuns:

Mie n-mi convine! Cu David Deejay & Dony, Refflex, Fly Project, Play and Win, Simple Plan de ce nu pun? Nesimtiti! Ce ne pun in reviste toate aratarile (TH)?

| MisterKat a răspuns:

Pai revista nu o cumperi pentru postere ci pentru continutul ei, adica articole, interviuri etc. Eu as dori sa fie mai multe postere cu Mariah Carey (e super simpatica tipa happy ) la fel si Beyonce happy Ziua Buna! happy Daniel.happy

| criss:) a răspuns:

love strucklove strucklove struckioi c bine ca am aflatlove strucklove strucklove strucklaughingmie dawinking

| Shinen a răspuns:

As vrea mai multe postere cu Avril. Si nici mie nu prea imi place Tokio Hotel.

| sorin a răspuns:

Fara suparare dar cred ca cei de la revista vor sa mai scape de tineretul din ziua de azi(sper ca ati inteles aluzia)

| Jonsdottir a răspuns:

Deja m-am saturat de cele cu tokio hotel, de ex. nu au pus niciunul cu avril lavigne tongue
si asa, vreau sa fie postere cu:marilyn manson, avril lavigne, nightwish, rammstein, evanescence, amy lee...etc

| dyav0litza a răspuns:

Deci eu ma chinui aici sa caut reviste in care sa gasesc postere cu TH si u gasesti in fiecare revista:-W ti se pare corect?

| YUSTY a răspuns:

Si pe mine ma cam enerveaza TH, adica sa mai bage si ei postere cu : Bullet for my valentine, Slipknot, Linkin parca, Black veil brides, Green day, Sum 41 etc.

| alexxa a răspuns:

Nu mereu apar postere q tokio hotel si chiar daca sun... ce importanta are? sunt foarte tari iar muzica lor e foarte buna:-p

| LarisaTH a răspuns:

Th e cea mai tare trupa,nu va comvin posterele dava dracul de prosti, nu mai cumparati revista. nici eu nu o suport pe tampita aia de inna da nu ma plang, asta e numi plac posterele cu ea le intorc pe partea cealalta

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Kesha

| tila a răspuns:

Sincera sa fiu nu`mi prea convine pentru ca eu cumpar mai mult revistele pentru postere si cum nu`s fana TH va dati seama. Mi-ar place postere cu Avril cu M. J dar nu cu TH pentru ca lumea nu e plina de fanii acestei trupe

| Diana7383 a răspuns:

Avril lavigne paramore demi lovato

| Birdy a răspuns:

Deloc! as vrea cu Kesha, Rihhana, Selena, Demi si Jesse MCartney, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer mi-ar placea postere si cu alte vedete(cred ca deja pot spune ca am o colectie de postere TH laughing)... James Morrison, Jason Mraz, Mariah Carey etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca sunt prea multe postere cu TH ...lumea nu este plina de fani TH nu? sau estehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok...multumesc pentru raspunsuri kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da Simple Plan...:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tila, exista o revista dedicata (sa zic asa ) lui MJ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tila , exista o revista dedicata (sa zik aja ) lui MJ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio hotel mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinson si kristen stewart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Michael Jackson.