| BrunettaXD a întrebat:

Cei care sunt in Liceul Mihai Viteazul din Bucurestibig grin as vrea sa stiu si eu cum e pe acolo? Exista uniforma? Cum sunt profesorii si elevii? si ce ati mai putea spune, aklte detaliibatting eyelashesbig grin multumesc:* dau funditabatting eyelashes

P. S.: intreb pentru ca as vrea sa intru la liceul acestabig grin

3 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Ce uniforma? daca le vezi pe fetele de acolo cum se duc imbracate, de fapt dezbracate, unghii facute, tocuri, machiate strident! Numai fitoase, emo

| Anonima307 a răspuns:

Da e un liceu bun, mai sunt si fete normale, dar foarte putine happy

| BrunettaXD explică:

Mie una imi convine ca nu este uniforma da` nici chiar asastraight face eu suport uniforma din cls a2a si crede-ma e oribilastraight face chiar asa de rau e in miihai viteazu din bucuresti? adica dupa cate am auzit e un liceu bunthinking