| FataAmintirilor a întrebat:

Cei experti in facebook...o intrebare :
stiti ca anumite pagini posteaza fel de fel de fotografii, dar mie nu imi apar pe peretele general(nu pe peretele meulaughing logic). doar daca intru pe pagina respectiva vad postare! cum as putea face sa imi apara pe peretele general? :*

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Pai trebuie sa dai like paginii.
Iar pe peretele general iti vor aparea notificarile paginii respective.
Funda?

| FataAmintirilor explică (pentru Gabi19971983):

Da like am la 300 de pagini! si tot nu imi apare... am dat sa imi apara notificari. da asa primesc notificari in lista mea. si am vreo 100. si nu imi place asta

| Gabi19971983 a răspuns (pentru FataAmintirilor):

Uite aici, poate te ajuta asta cu ceva:
http://i.imgur.com/6LmnDqC.png
Si daca faci asta la o pg s-ar putea sa se seteze la toate la fel.
Succes.
Sa imi zici daca a mers.

| FataAmintirilor explică (pentru Gabi19971983):

Da asa apare si mie

nu stiu ce are
mersi ca ai incercat sa ma ajuti
winking