| Nimeni20192018 a întrebat:

Cel mai bun prieten ma ignora incontinuu și m-am săturat de ifosele lui, dar tot țin la el, ce să fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ignora-l si tu. Te va cauta el, daca te considera un prieten.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vobeste cu el si afla care este motivul pentru care te ignora. Posibil sa fie suparat pe tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da-l incolo. Ce este cel mai bun prieten? Pentru tine? Pentru el? Ai nevoie de el? Depinzi de el? El de tine? Nu ai cu cine sa vorbesti? Sau el nu are cu cine?
Daca raspunzi la aceste intrebari o sa iti dai seama ca. nu are nicio legatura laughing este doar un concept asta cu "bff" si alte abureli.
Te-ai saturat de ifosele lui, da-l naina si faci ce faceai si pana acum. O sa vina el la tine daca e ceva. Este ok ca te ingrijorezi (daca o faci de el), si presupun ca te-ai interesat ce este cu aceste faze ale lui. Dar daca tot face si nu ai ce sa ii faci... asta este. Fiecare cu conceptiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuză-mă că-ţi zic, dar acesta nu se numeşte prieten. Fă-i şi tu la fel, ignoră-l, ca să simtă şi el gustul indiferenţei.

| Anonima163333 a răspuns:

De ce te ignora?

| IgnatVictor a răspuns:

În viață, oamenii vin și pleacă. Dar, până acolo, vorbește cu el. Dacă lucrurile dintre voi nu merg cum trebuie atunci știți ce aveți de făcut. Viața e prea scurtă pentru astfel de lucruri.

| Byb2001 a răspuns:

Te ignoră ca nu te place, dar ca sa fi mai sigură mai bine il întrebi pe el de ce te ignoră

| Duduchi a răspuns:

Înseamnă că nu te place. Imagineaza-ti că în băiat te place iar tu nu îl placi, nu ai nici un fel de sentiment pentru el.