| LiveYourLife a întrebat:

Cel mai frumos si impresionant raspuns primeste fundabig grin

Daca ai afla ca maine este ultima zi din viata ta care ar fi ultimul lucru pe care l-ai >face?:

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Intr-o ultima zi as face un ultim gest:as rade! As rade gandindu-ma ca, din fericire, am facut in viata tot ceea ce mi-a spus inima, am iubit pe cine a trebuit si cand a trebuit, am facut greseli si-apoi le-am indreptat sau le-am facut mai grave, am imbratisat si sarutat acea persoana de care mi-a fost dor, am lacrimat in momentul in care a trebuit s-o fac si-am ras in momentul in care n-ar fi trebuit...am trait!
As rade, caci, din fericire si spre deosebire de altii:eu am trait si mi-am facut jocul, ei inca cauta "sah-mat-ul"!

19 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

As face toate lucrurile pe care nu le-am facut, dar vroiam sa le fac. Le voi dori tot binele prietenilor, familiei si celor de pe TPU. O sa-mi iau la revedere de la toti cunoscutii si o astept moartea, dar n-ar fi cazul ca maine sa se intample acest lucru.

| cristianorudi7 a răspuns:

Sa ma intalnesc cu cristiano ronaldo

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Poi cred ca m-as duce la persoana iubita si ia-s spune cal iubesc, si nu pot sa traiesc fara el, m-as saruta incontinu' cu el, as face dragoste cu el toata ziua(aproape)...si nu prea mai stiu o sa ma mai gandesc(dar oricum buna intrebare)big grin

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Aaaaaaaaaaa si le-as cere scuze tuturor rudelor, prietenilor...pentru ca am gresit fata de eihappy

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

In primul si in primul rand miash lua la revedere de la priteni pe mass si in reallaughingmiash trai viata la maxim.adica:
discoteca, sa imi bat joc de lume sa fac ceea ce vroiam sa fac dar nu aveam voie(ca dupa aia daca se afla n-am cum sa fiu pedepsitalaughing)
dupa aia as face si lucruri bune : sa-mi dau din haine daca tot mor maine laughing (la copii saraci) si tot cemai am prin casa...
(sa ma feresc de iadlaughing devil )
e cam asta as face euwinking
fundita big grinlaughing

| Bubbles a răspuns:

Mi-as cere scuze tuturor carora le-am gresit... mi-as spune secretele, regretele si prostiile pe care le-am facut pana acum si m-as ruga la Dumnezeu sa ne mai dea inca o zi de traitbig grin

| MimiPopescu a răspuns:

O zi e prea putin. Nu as face prea mult. As termina cartea pe care am inceput-o. Mi-as linisti parintii si as astepta. Fiecare sfarsit e un nou inceput.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Poi lasi cere in casatorie pe prietenul meu

| MEMO a răspuns:

Ce raspunsuri stupide laughing).
Io asa lua drujba de la cineva si as nimici tot ce prind, pentru ca dupeaia sa mor fericitwinking

| George1510 a răspuns:

Ar fi mai multe... mi-as cere scuze tuturor oamenilor pe care i-am suparat, mi-as face curat in camera(nu d alta dar cam niciodata nu este ordine) si nu in ultimul rand mi-as saruta pentru ultima data prietena... :X apoi pot sa mor straight face

| Lalala a răspuns:

Ma voi duce la toti prieteni mei, m.as juca cu zapada si apoi m.as imbata

| Mady5Stars a răspuns:

Mai sincer nimic special...ar fii o zi normala pentru ca in opinia mea moartea e un fenomen normal din natura pe care oamenii il fac sa para infiorator happy

| Andraanda a răspuns:

Ash sta cu parintii mei ...ash sta cu prietenii mash juca as face tot ce as simtzii happy...sufletesc happy

| ραтяίcία a răspuns:

Ultimul lucruthinking as rani pe cineva

| PiluLă a răspuns:

La`sh saruta pe el:X

as petrece timp cu familia si prieteni

distractie la maxim:X

| Ratsa a răspuns:

Mi-as cere iertare parintilor, cat si prietenilor.
As saruta baiatul pe care il iubesc si i-as promite ca voi avea grija de el de acolo de unde sunt.blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai intalnit intrebarea aceasta si iti spun sincer ca mi-as lua "ADIO" de la familie, de la mamy in primul rand (este departe de mine si acum, dar tot as face ceva), toturor celor pe care-i cunosc le-as spusne cat de mult ii pretuiesc, iar persoanei iubite i-as marturisii iubirea mea sincera, i-as spune un "TE IUBESC" ...pentru utima data!
Si o ultima imbratisare, un ultim sarut! sad

| sad4ever a răspuns:

Cred ca as incerca macar pentru o zi sa fiu o persoana mai buna decat de obicei, sa le arat anumitor persoane cum sunt eu de fapt, sa ii spun baiatului pe care il iubesc (el nu stie) ca il iubesc, m-as intalni cu cei mai buni prieteni, apoi cred ca inevitabil as plange gandindu-ma la acele amintiri frumoase si ca nu voi avea ocazia sa mai fac ceva

| sufletzel_8230 a răspuns:

Pai, probabil mi-as dori sa ma intalnesc cu toti prieteni me:X asta credbig grin