| anonim_4396 a întrebat:

Ceva aplicatii si jocuri interesante?

3 răspunsuri:
| xRaduC a răspuns:

Pe telefon recomand: Shazam, YouTube, Steam, CS:GO Guide (ca sa ma imbunatatesc :3), Traducere (Google), Scoala Auto, Rigla, VLC, Decision Crafting, LoL Catalyst (tot imbunatatire), Adobe Acrobat Reader, White Tiles 4, Tetris, Puzzlerama, Magic Flute, Skype, WhatsApp, Messenger, Twitter, Instagram, Facebook, LoL Friends, Duolingo, Memrise, Photomatch, Speed Reading Coach.
Pentru PC recomand: Skype, League of Legends, Minecraft, BS Player, Adobe Acrobat Reader, CPU-Z, Hard Disk Sentinel, Discord, TeamViewer, uTorent, Google Chrome, Steam, Terraria, CS 1.6, CS:GO, Unturned, CS:CZ, CS:CZ DL, CSS, HL, HL2, HL:OF, HL:BS, L4D, L4D2, PD2, TF2, Outlast, Amnesia, WOW, Portal2, Undertale, Pocket Mirror, Re-Volt, Quake (toate), SWGB:CC, GTA (toate), PvZ, Stranded Deep, Chicken Invaders (toate), Elder of Scrolls, AOE, NFS, JJ2, Serious Sam, WC3FT, COD, TropicX, Panda Craze, Worms, Tank Race, Ricochet, Synthesia, Little Alchemy, South Park: The Stick of Truth, Bad Toys, Bonkheads, L.A. Noire, Wolf Among Us, To the Moon, The Elder Scrolls V Skyrim, Little Nightmares, Life is Strange si Everlasting Summer (numai daca consideri ca esti depresiv si ca ai nevoie sa vezi modele de comportament feminin, l-am facut in 60 de ore big grin). Multe din ele sunt jocuri vechi, altele nici nu le-am incercat, dar le-am notat fiindca mi-ar fi placut sa pot. Sper ca iti place lista mea!

| JustAGirl333 a răspuns:

Aplicații:
Facebook
Whatsapp
Wattpad
Instagram
Snapchat
Twitter
Jocuri:
Clash Royal
Minecraft
Candy Crush

| kermit1312 a răspuns:

Pentru asta e magazin play