| qieiqpalz a întrebat:

Ceva creme sa ma ajute sa scap de acnee? fara sa merg la stomatolog.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Du-te la stomatolog ca iti rezolva acneea imediat.
Ai nevoie de tratament cu pastile, nu doar creme.

| qieiqpalz explică (pentru aXy99):

Lasa ironia frate am gresit si eu ..dermatolog doamne cat rau aveti in voi unii

| Lioana a răspuns:

Stomatologul se ocupa de dinți nu de problemele tenului. Poate ai vrut sa spui dermatolog.
Eu îți recomand sa folosesti o masca cu argila care sa usuce cosurile si apoi o masca cu crema de galbenele care sa vindece si sa catifeleze pielea. Aceste produse se gasesc la farmaciile naturiste.

| qieiqpalz explică (pentru Lioana):

Da dermatolog voiam sa zic scuze eu asta folosesc dar nu prea se duc si imi raman ceva rosii un fel de bube /pete nu stiu

| Lioana a răspuns (pentru qieiqpalz):

Persevereaza si sa nu strângi coșurile. Lasa-le să se usuce si mai dă cu spirt din când in când, în special atunci când încep să se desprindă.