| anonim_4396 a întrebat:

Ceva excerciti pe care le pot face acasa?
Avand in vedere ca nu am mai facut sport de nu stiu cand si stau toata ziua in pat cred ca o sa ma ajute. happy MERSIII, dau si funda daca vreti. xD

2 răspunsuri:
| Iosuat a răspuns:

Scrie pe Youtube Angel Fitness antrenament acasa, sau Alexu fitness pentru antrenamente acasa de tip HIIT, nu pentru masa musculara si pur si simplu sa misti, sa slabesti, ce greutate ai? faci sala? mai sunt exercitiile de tip,, philometrics exercise'' scrie pe net, sunt vreo 7. sunt cele mai,, cu roade'' benefice

| anonim_4396 explică (pentru Iosuat):

Mersi,nu,nu fac sala.