| PumpkinDoll a întrebat:

Ceva filme pe care le considerati underrated? De preferat psihologice.Filme carora ati decis sa le dati o sansa si care au reusit sa va impresioneze/socheze(poate-i prea mult spus "shocheze")

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Another Me (2013),Euphoria (2017),Blame (2017),Jonathan (2018),The River Thief (2016),Old Fashioned (2014) and an overstated:Secretul fericirii (The Secret Of Happiness 2018)

| MPersephone a răspuns:

Split
Get out
Black swan
Perfection
Glass

| DeliNes a răspuns:

Room cu Brie Larson, nu este prea cunoscut dar pe mine m-a socat.
The wave cu Max Riemelt
Si daca iyi pot sugera si doua seriale, Sense8 siThe handmaid's tale(tras dintr-o carte de Margaret Atwood)