| basexcu a întrebat:

Chiar nimeni nu stie?
Era un desen animat pe minimax acum ceva ani si nu imi aduc aminte cum se chema.Era cu o pasare roz (parca albert) dar nu sunt singur.Calatorea in timp si ne explica cum functioneaza diferite mecanisme, depozitarea deseurilor, despre electricitate...etc.

Funda celui care imi spune cum se numea!

2 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Nu stiu daca vorbim despre acelasi lucrubig grin:un sezon se numea Ce e viatabig grin.Parca asa imi aduc aminte.thinking din ce an?

| ThinkPink a răspuns:

Se numea Albert ne spune totul depsre viata
si apoi a fost un sezon nou cu o tzestoasa Zora sau Tora sau cea de genul