| heroes a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy Nexus si Samsung galaxy s ll. Eu am vazut ca Nexus are ecran mai mare si e ecran hd super amoled. Da nu stiu ce sa aleg! Spuneti-mi si mie ce sa aleg cine are Samsung Nexus si cine are s 2 sa imi zica cum e. Funda

2 răspunsuri:
| geoalina19 a răspuns:

In lucul tau as cumpara Samsung galaxy s ll. Mie imi place ca este mai mare in lungime si in latime. big grin

| CristinaGeanina a răspuns:

Buna! te sfatuiesc sa.ti cumperi Nexus; are versiunea Android 4.0, ceva mai avansat, o rezolutie mult mai mare 1280x720...singura "problema" este ca camera este de doar 5mp, dar totusi, face poze destul de bune. Galaxy are 8mp.