| DDCC a întrebat:

Chiar nu vreau să mai sun la ARPS, nu vreau să mai vorbesc și să fie totul așa de formal.
Îmi poate fi alături cineva de pe site? Vă implor, nu mai găsesc nimic să mă ajute. Chiar nu mai știu ce să fac.
M-am ajutat puțin că m-am tăiat pe brațul stâng, chiar după cot, dar nu ajută mult.
Îmi jur că azi am făcut ultima prostie de capul meu. Și nu pot repara nimic.

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa consulti un psihiatru, se vede ca esti depresiv si eu am trecut prin momente din astea dar am incercat sa ma relaxez, sa ma plimb mult si sa incerc sa uit toate lucrurile rele care s-au intamplat.