| Raul01 a întrebat:

Chiar vi se pare ca sunt "Bigfoot"? In ultima vreme, multi colegi de-ai mei au inceput sa rada sau sa faca misto pe seama faptului ca am picioare mari. Am 16 ani, 1.87 si port 46 la picior. Chiar este prea mult pentru varsta si inaltimea mea?

1 răspuns:
| Ana_4223 a răspuns:

Da este mult, deoarece inaltimea la 16 ani este normal sa ai aproximativ 1, 70 si la picior mda chiar 46... pproblema este ca tu te.ai dezvoltat prea repede. asta este genetica ta si nu ai ce face nu erau factori care sa evite aceste schimbari in corpul tau dar nici acum nu sunt acum chiar nu sunt.trebuie sa inveti sa te simti bine in pielea ta sa iti iubesti corpul asa cum este el inderìfeerent ca e mare cazul tau ca e mic..sa ne simtim bine in propria noastra piele.iar daca ne simtim bine in pielea noastra suntem mai siguri pe noi si ne pica un pic mai bine aceste glume gen °esti Bigfooot°laughing)fiecare cu corpul lui nimeni nu este perfect