| Rosalinda19 a întrebat:

Ciao. Mi-au dezactivat pe facebook abilitatea de a incarca video, caci am vrut sa incarc un video facut de mie si m-au acuzat ca l-am copiat si am incalcat drepturile de autor. Stie cineva cat timp dureaza acest lucru? Adica peste cat timp voi putea incarca din nou un video?

1 răspuns:
| ZippyStar a răspuns:

Am patit si eu hestie de genul asta si cu comentariile si ai de asteptat 20 de zile sau o luna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?