| AlexandraCroft a întrebat:

Ciao!
Pe metin 2 ro am folosit hack se pescuit.si cu ajutorul tutorialelor dp youtube am reusit sa sterg "hack shieldu" si mi-a mers struna hacku mult timp. dar de curand gm`i au bagat iar ceva si acum numai merge happy. dar vad in continuare multi boti stand si pescuind.stiu ca este o cale sa fac sa fac mearga din nou hacku de pescuit.ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| georgiana7112 a răspuns:

Pai...ai intrebat si persoane care pescuiau?

| Andreiionita54 a răspuns:

Sterge heck si bagati unul cu o vresiune mai noua,
si te rog spune-mi si mie cum ai reusit sa scapi de ban ca am luat si eu si am iteme importante pe cont