| AidaAmaranta a întrebat:

Cica costa 13.00 euro, voi ati da atat pe un fular? http://www.darksideclothing.com/acatalog/Pink_And_Black_ Stripe_Scarf.html

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

13 euro. Nu e asa de mult. ar meritahappy

| ºPishcotº a răspuns:

Da, daca mi-ar placea lucrul acela foarte, foarte mult, as renunta la ceva si mi l-as luahee hee. Ceaohappy

| Cherry56 a răspuns:

13 euro inseamna 55ron... ce ti se pare asa de mult? e de firma

| AnaisC a răspuns:

Daca tie iti place(si dupa parerea mea e super ), da se merita. Dar mare atentie ca in realitate costa mai mult pentru ca acel site este american, sau din alta tara si o sa-ti mai adauge vreo 50 de euro sau dolari nu stiu exact.
Cu placere.
Bye

| Nastia a răspuns:

Iti dai seama ca nu. e vorba de 50 de lei doar pe un fular.eu una n-as da atat.

| patty32 a răspuns:

Mai laughing)
Scrie 13 euro laughing)
Adica 50 de ron, cam asa happy
Eu personal nu port fulare laughing, dar nu mi se pare scump 50 de ron happy

| UninspiredName a răspuns:

Ala e fular? seamana cu maneka de la pijamaua lu bunika.frate.pentru ce ti'ai cumpara asa ceva.mai bine mi'l tricotez singura, sau gasesc eu un magazin cu ceva mai mijto.sicer nu arunca banii aiurea. da'i pe bere :-P laughing

| Noir a răspuns:

Sunt o fata de bani gata! Eu dau 13 euro si pe un pachet de serfetele.In concluzie DA! As da 13 euro pe acel fularbig grin

| mary a răspuns:

Ioi mama! dar nici nu mai am nevoie de fular!

| Anonim_5618 a răspuns:

Iac
nu mi place
si poti sa gasesti altundeva cu cel mult 10 lei

nu port genul asta de fulare, de fapt nu port fular
daca ar fi sa port as alege asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:91&tx=47&ty=117&biw=1024&bih=622

(primul)

| Anna_3775 a răspuns:

Cred ca as da atat pe un fular, dar sa imi placa foarte mult. In schim iarna trecuta mi-am luat unul care costa cam asa... Daca iti place asa de mult, si ai bani sa ti-l iei, ia-l.

| Lollidella a răspuns:

Da ma dau banii afara din casa?laughing) sau au inceput sa creasca prin copaci ca sa dam atatia bani pe toate tampeniilelaughing)? daca era ceva mai frumos, mai nu stiu cum poate ar fi meritatlaughing dar pentru panarama ai nu as da atatia bani laughing nici 1 ban macar rolling on the floor

| Anakatsu a răspuns:

Ptr un fular?laughing)) chiar nu am ce face cu banii sa fim seriosi