| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

Cine a citit cartea 10 negri mititei de agatha christie? eu tocmai o citesc dar sunt curioasa daca v-a placut ...cine are o prezentare frumoasa primeste

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu am citit cartea. e absolut superba nu ma asteptam la acel final... e pur si simplu ff captivanta cartea.eu nu am lasat-o din mana pana nu am aflat cine e criminalul, si cand am aflat mi-a scapat cartea din manahee hee:O. tare rau mi-a parut ca am terminat-o

| xibalba a răspuns:

Am citit`o de curand, am luat`o de la biblioteca. imi plac cartile politiste ca nici pana in ultimul moment nu stii cine e criminalul. Asa s`a intamplat si cand am citit cartea asta de agatha christie. pana in ultimele pagini banuiam eu pe cineva, dar apoi ucigasul era de fapt, altcineva. Foarte buna carte, te tine in suspans si nu te plictiseste, nu ai cum sa o lasi din mana pana nu o termini.

| DamnHotGirl a răspuns:

Am citit`o acum multi ani.si pot zice ca e cartea mea preferata.chiar daca initial din cauza titlului parea copilaroasa.laughing. nu este deloc asa... e plina de surprize ai sa vezi

| kai a răspuns:

Eu am citit-o, nu-ti dau povestea ca sa te fac curioasa, citeste-o si nu trage cu ochiul.