| AnnaMariaaa a întrebat:

Cine a citit cartea Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi? Ce parere aveti despre carte merita citita?

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Am citit-o, dar nu mi-a placut, a durat o groaza pana sa o citesc, mie mi se pare o carte greoaie.Eu mai mult am citit-o fiindca aveam nevoie la scoala de ea, dar abia dupa ce am citit-o complet si a explicat profu in calsa cate ceva am reusit sa pun cap la cap ceea ce se intampla de fapt.

| AnnaMariaaa explică (pentru JustMusic):

Si eu tot pentru scoala o am.

| JustMusic a răspuns (pentru AnnaMariaaa):

Atunci nu prea ai de ales, intra la materie de bac, fie ca iti place fie ca nu trebuie sa o citesti.

| icEmaN10 a răspuns:

Suuuper! Ti.o recomand din toata inima happy