| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit cartile "Jurnalul unui pusti"? Vreau parerea voastra si sa imi spuneti daca maerita sa le cietes. Astpet parerile voastre. Dau si Funda

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu le-am citit. Si da, merita. Sunt f. faine toate cele 3 volumele. Cel putin mie mi-au placut f. mult. Nu ai nimic de pierdut.

4 răspunsuri:
| Zennooonn a răspuns:

Buna! Eu le-am citi pe toate (Volumele 1, 2, 3) si chiar merita sa le citesti sunt foarte amuzante! Am auzit ca in toamna o sa apara si volumul 4. Eu zic sa le citesti!
pa-pa

| salutfrate a răspuns:

merită, merită! citeşte.

| liftulet a răspuns:

Merita este foarte amuzantbig grin

| Andrutzikka a răspuns:

Si eu am citit doar primul volum in 2 zile.Si da, a fost extraordinar de amuzanta fiindca este vorba de un pusti