| Radioactive23 a întrebat:

Cine a citit donna alba, v-a placut? adica cum e romanul?

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Cum spunea Woodenpints:
"Astfel de întrebări despre cărți mi se par inutile, care nu te ajută deloc. Pentru că oamenii au gusturi diferite la cărți. Extrem de diferite.
Ceea ce mie mi s-a părut o mizerie altcuiva probabil i-a plăcut și invers.

Și sunt o mulțime de cărți cu un public țintă iar ce nu face parte din acel public țintă va considera respectva carte una proastă care nu merită citită și nu o vor recomanda nimănui.
Cei cărora le-a plăcut, probabil sunt foarte puțini dar recomandă cartea ca fiind grozavă.
Mai întâi trebuie să ate asiguri că ai cam aceleași gusturi în materie de lectură cu alt cititor înainte de a vă face recomandări, sau dacă merită sau nu să citești o carte."
Numai bine!happy