| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit firma AVON e buna?

8 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Eu sunt multumita happy

| lavynika a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp produse avon din cap pana in picioare si sunt foarte multumita de ele.Este adevarat ca exista si produse bune si mai putin bune. Daca sti sa le alegi pe cele potrivite pentru tine este ok.

Răspuns utilizator avertizat
| NBieber a răspuns:

Este o gama de produse foarte buna. Eu pur si simplu o ador...Imi place foarte mult.In special cosmeticele, parfumurile si bijuteriile.

| popandreea a răspuns:

Ca orice firma are si rele si bune. Am folosit de la parfumuri, creme, geluri de dus pana la farduri si lacuri de unghii. Fiecare cu gustul lui... La creme ink n-am gasit ceva pe placul meu, dar mai incerc happy. In schimb la parfumuri mi-am gasit deja ceva bun(Today Tomorrow ALWAYS). Per asamblu e ok, merita. pop.andreeac

| ancaid a răspuns:

Da f buna; produse pentru totae gusturile si buzunarele; daca doresti sa te inscrii ancasimanu@yahoo.com

| angelsnastea a răspuns:

Este o firma f buna, dar daca tiai luat ceva pentru (cosuri) si nu folosesti produsul corect atunci desigur spuii ca nu sunt bune produsele... imi plac si parfumurile mult dar sunt f scumpe, merita sa le cumperi

| ralucavon a răspuns:

Da este foarte buna. o recomand cu toata increderea love struck daca va intereseaza sa deveniti reprezentanti avon. add la id-ul reprezentant_avon01@yahoo.com. vb p mess.:*