| CravataAlbastra a întrebat:

Cine are aparat Fitmaxx 5? Te ajuta sa slabesti? Nu sunt foarte grasa, dar am un surplus de grasime pe burta si coapse.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu chiar de ce? pai sa vedem imagineazati o masina ca bagi benzina in ea si mergi cu ea e masina se opreste cand ramami fara benzina asa si corpul el consuma propile sale rezerve de grasimi doar cand se consuma singur,sportul nu arde grasimile alea,sportul se foloseste de ceea ce ai mancat deja, imagineazati ca da si o senzatie de foame, pericolul mare e cand te infometezi pierzi masa musculara deci putem adopta o dieta cu carne si legume, nu trebuie mult sport da, dar culturism, cardio macar o ora pe zi nu-i mult