| Eusicamatat a întrebat:

Cine are chef de vorba?

27 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Eu happy

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Ok hai sa vb despre ce?

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai da-mi add
ca mor aici sa tot postez straight face
si nu am prea mult timp happy

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Acum nu pot sa intru nici pe mess nici pe facebook scuze imi face fita netu de 3 saptamani :* dc nu ai timp

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai pentru ca eu sunt la munca acum...
big grin

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai stii ca poti sa stai pe mess si de pe yahoo.comwinking

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Aaaaa scuze nu am stiut sad pai si nu mai poti sa stai de loc sad

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Ba da... mai stau un pic big grin ca nu prea am ce sa fac, adica stai sa iti explic este vorba despre propria mea firma si momentan sunt in pana de idei la un proiect la care lucrez si trebuie sa il predau azi, si pana imi vine inspiratia stau pe aici big grin

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Dar nu vreau eu acum sa stau pe messlaughing ma zapaceste handicapatu ala :*

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Pai si cam despre este proiectu (antreb si eu ca proasta) laughing

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai fii atenta hai sa facem ceva constructiv, povestete-mi repede relatia voastra, cat, cum, si de ce, si de ce s-a terminat si sa vedem cum pot sa te ajut sa treci mai repede pestewinking

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Pai noi am vorit aici si am intrat pe mess si vb noi la un moment dat el ma pune sa-mi pun la status ca il iubesc eu am pus dupa l-am pus si eu pe el dar a zis ca nu poate l-am antrb de ce si a zis ca are prietena m-am suparat dupa a promis ca se desparte de ea ca ma iubeste pe mine dar nu l-am mai crezut si pa si pusi

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Okey...
fii atenta: in primul rand nu prea este vorba de dragoste aici... practic voi nici nu v-ati vazut... asa ca nu se pune problema de dragoste. dar ce sa mai voi nu prea ati avut o relatie, a fost vorba doar de un "pen friend"
asa ca: tot ce faci tu acum este din dorinta ta ascunsa de a hiperboliza o relatie care nu a avut loc, si de asta te chinui "sa il uiti" pentru ca de fapt nu prea ai ce sa uiti...

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Cei aia hiperbolizalaughing si da ai mare dreptate :*

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

HIPERBOLIZÁ, hiperbolizez, vb. I. Tranz. A da dimensiuni exagerate mărimii, importanței etc. unui lucru, unui fapt etc.
winking uite nu numai ca alaturi de mine citesti mai mult intr-o zi decat intr-un an ci si inveti cuvinte noiwinking

| Eusicamatat explică (pentru Eusicamatat):

Ce faci te uiti prin raspunsurile mele laughing

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Vai imi esti foarte folositor ce noroc pe capu meu ca te-am gasit laughing :*

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai cum sa iti spun straight face am o memorie fantastica, cu mine discutai treaba cu cititul pe la 1 noaptea... acum 10 ore straight face

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

laughing si mai stai sau iesi sad

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Poti sa imi spui lumina spirituala care iti calauzeste drumul la fel ca si luntrasul Charon peste raul Acheron

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai mai stau un pic...

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Mie imi convine si despre ce mai vb ca m-am plictisit :*

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai despre absolut ce vrei tu big grin sunt deschis oricarui subiect! si avizat sa discut orice!

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Propune u mintea mea e goala acum :*

| drhotzu a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai hai sa vedem... habar nu am straight face
uite o nelamurire de-a mea: de ce in loc sa te preocupe si cultura generala mai important este sa ai "iubiti" si alte tampenii d`astea? unde este problema?

| Eusicamatat explică (pentru drhotzu):

Hai ca intru pe mess

| Eusicamatat explică (pentru Eusicamatat):

Si cmf